,

Akce a srazy

Letní literární pobyt

29. března 2014 v 22:25 | NikaRoovy
Někteří z vás už byli informováni, že něco takového chystám. A teď je to tady. :) Duše pisálka pořádá třídenní literární "kurz". Více informací v celém článku.

Nepřizpůsobivé autorské čtení

11. března 2014 v 18:04 | NikaRoovy
Ahoj všichni! Chtěla bych vás pozvat na autorské čtení, přesněji na Nepřizpůsobivé autorské čtení, které pořádá UG sdružení Pravěk. :) A Duše pisálka je na seznamu účinkujích!
Takže jste všichni zváni, budu určitě moc ráda, když se zúčastníte a když budete akci rozšiřovat dál. :) Kdo by se zúčastnil a má objednaný sborník, napište mi prosím na email a prodala bych vám jej rovnou na akci. :) A samozřejmě ti, kteří mají svou báseň ve sborníku mohou vystoupit! :)

Kdy to bude?
27. března od 19:00

Kde to bude?
V Café Exil (Bubenečská 10, Praha 6)

A kdo všechno vystoupí?
Lukáš Nikl
Lukáš Vlasák
Daniel Wagner
APV
Skončil s Palačinkami
Duše pisálka
CSPK
Uncle Grasha's Flying Cirkus
a další

Přijďte se podívat. :)

Na šálek čaje s poezií

21. října 2013 v 21:22 | NikaRoovy
Tímto bych vás chtěla všechny pozvat na historicky první akci Duše pisálka! :) Již podle názvu jste jistě poznali, že to bude spjato s poezií.

Pozvánka na Pravěkfest

21. září 2013 v 19:57 | NikaRoovy
Pravěkfest II
11.-12. 10 2013
Praha Festival nakladatelství Pravěk podruhé vzbouří podzemí! Od loňska se mnohé změnilo a první a také nejvýznamnější novinkou je rozšíření na dva dny, jež budou tématicky odlišné. První den bude ve znamení folku a autorského čtení, v den následující se rozjede pořádná punk/crust/hc/grindová řežba! Z toho je již patrné, že se snažíme a i nadále se budeme snažit o co nejširší žánrovou různorodost. Pravěkfest bude samozřejmě opět benefitem, výdělek z něj přispěje k lepšímu fungování našeho nakladatelství a k lepším možnostem pro všechy jeho současné i budoucí autory!


A proč jste zváni?
Na této akci budete moci v pátek 11. října vidět mě. Řeknu pár slov o Duši pisálka a především o našem poetickém hororovém sborníku, jako první by jste také slyšeli vyhlášení soutěže. Na všechny, kteří dorazí se budu těšit. :)

Akce a srazy

2. února 2013 v 21:02 | NikaRoovy
Co si pod názvem představit?
Dle mého by bylo zajímavé takové setkání našich pisálků. Mohlo by se jednat o klasický sraz, popovídat a tak, ale také mě napadly akce s nějakým účelem, tématikou...
Momentálně mě nic nenapadá, ale časem by to přišlo. :)
Samozřejmě pro vás všechny by jistě záviselo místo konání, ale to teď neberte v úvahu. Zeptám se takhle.

Kdyby místo bylo vyhovující, chtěli by jste se něčeho takového zúčastnit?
 
 

Reklama
Follow on Bloglovin